Úvahy aneb když jen tak blábolím...

Renesance

1. dubna 2015 v 1:24
Tento blog byl založen v březnu 2007 pro zábavu, mojí poslední aktivita byla v dubnu 2009.
A nedávno jsem na na svůj blog vzpomněla a projíděla, co jsem napsala v době své puberty... (jooo psala jsem totální hlody :D třeba někdo časem pobaví) a tak jsem se rozhodla ho znovuobnovit.

Nevšímejte si toho

13. dubna 2009 v 14:10
Có lẽ sẽ chẳng bao giờ anh đọc được những dòng chữ này của em... Nhưng dù sao em vẫn tin, vẫn mong một ngày nào đó vô tình anh đọc được những dòng chữ này.


Có khó chịu ko anh khi anh nói dối em... hay anh cảm thấy quá quen thuộc với nó rồi?
Em đã đặt lòng tin của mình vào anh... đặt toàn bộ, anh có hiểu không? Em đã rất bất ngờ khi biét rằng anh... tất cả... tất cả những gì anh đã nói với em... đều là giả dối!
Thật kinh tởm...............vậy mà em đã tin anh răm rắp....
Lúc đó anh biết cảm giác của em như thế nào không? Có bao giờ anh suy nghĩ về câu hỏi này hay bứt rứt về hành động đó chưa?
Em ghét anh lắm
Em viết entry này dành riêng cho anh... Hy vọng anh sẽ suy nghĩ về chuyện này, em mong anh sẽ sửa đổi để không còn 1 cô gái bị anh đối xử như vậy nữa, chúc anh trong tương lai hạnh phúc và em cũng vậy, chỉ có thế thôi......!

Camp Rock

16. srpna 2008 v 16:17
No tak byla sem ve Vietnamu... A jednou sem se nudila tak sem šla s malou sestřenkou (asi tříletou... nevim.. =) do obchodu s prodejem cédéček... (velkej obchod jako to musim přiznat) no a tak hledám nějakou dobrou hudbu... tam to bylo takový, že když si chceš vyzkoušet cd tak zalezeš do kabinky a vyzkoušíš nebo jesli si to třeba chceš poslechnout jen tak.. Tak sem našla jedno dcl dobrý cd tak sem šla ke kabince a du kolem tý hlavný telky jak si to tam pouští ti majitelé... slyšela sem nějakou pěknou písničku "This is me" a ti majitelé dělali reklamu na Capm Rock... a mě to tak moc zaujalo, že bych ten film chtěla vidět... Takže budu muset stávit věčnost než ho najdu... To se mi stává vždycky hledám nějakej film a najdu ho až za rok... Takže hledám film "CAMP ROCK" kdo ví tak dejte prosím vědět...
A menší informace:
Režie: Matthew Diamond
Scénaristi: Karin Gist a Regina Y. Hicks
Datum vydání: 20. Června 2008
Žánr: Hudební/Romantika/Komedie
Stav: Post-produkce
Natáčecí lokalita: Toronto, Ontario, Kanada
O čem je film Camp Rock:
Camp Rock je o dospívající dívce která zoufale chce strávit prázdniny na rockovém táboře, může se zúčastnit...ale jen jako kuchařka v kuchyni. Jednou zalsechnou její zpěv, ale nevedí kdo to byl a tak tuto dívku hledají do táborové pěvecké soutěže Teen Pop Star a hledají dívku s takto krásným hlasem. Právě ten kdo má najít tu dívku s překrásným hlasem je Shane Gray kterýho ztvárnil Joe Jonas!
Videjko ještě:

Sem tu-u

16. srpna 2008 v 15:56
Tak sem se vrátila z oného Vietnamu... 40°C tam bylo a tady taková zima.... A ted si nemužu ani zvyknout na časovej rozdíl... V noci pařim hry na iPodu a odpoledne spim... no chápete to? Já ne.. No nic já mám hlad... Snad sem ještě něco přidám... A když ne ted tak zase příště...

Nééé

2. července 2008 v 9:13
Ach jo... Sem dostala takouvou dobrou zprávu, ale pro mě je snad nejhorší.. Já letim na měsíc do VIETNAMU =(( mě se tam letos nechce... Kdybyhc mohla letět loni tak bych letěla, ale letos??? Nééé sakra.... si budu stěžovat... a utratim tam nejvíc peněz... já budu dělat naschváli, snad budu mít přístup k netu =(( A kam jedete vy na prázdky???

No ty ve hej... =))

24. června 2008 v 18:45
Neska sem se nudila, tak sem sjela na kámošky Kájinky blog a tak sem koukala a koukala až sem našla =)) na tejtý stránce je to fakt nářez =)) hej upeně z tý hoky nemůžu =)) fakt jo přečtěte si všechno, protože tý holce je 13 a má tam tolik pravopisných chyb, že kdybych psala takle já tak si dávno rušim blog... Prostě je to nějaká namyšlana bááárbí ve stylu nic =))

Fakt pěkný

2. března 2008 v 10:51
Odloučení působí na lásku jako vítr na oheň: malý uhasí, velký rozdmýchává.
Musíme se smát dříve, než se staneme šťastnými, neboť bychom mohli zemřít, aniž by jsme se zasmáli...

Další kecy....

3. února 2008 v 10:57
Neska sem opět něco hledala a našla sem pár zajmavých věcí... Každý si píše na blogu deníček, tak proč já ne? Ale já ho psát nebudu... Nevim k čemu by to bylo, protože by to stejně nikdo nečetl... Třeba já čtu ostatních "deníček" protože mě třeba něco zajmá nebo se snažim něčeho docílit a tak mě ty " deníčky" inspirují... Nekdo ne tímto textem se může zasmát, někdo zas může dělat, že ho to zajmá a nebo někoho to třeba zajmá, jak se kdo zrovna teď cítí... Já sama nevim, proč začínám psát tyhle kecy, třeba to je tím, že se nudim nebo třeba, že se mi chce... Já sama nevim, snažim se hledat takto odpovědi na otázky, které si pokládám už celej život... "Proč žít... Když stejně umřeme?" - O čem, že život je? Je to o tom, že se mají dva lidi rádi nebo o tom aby lidé našli svojí cestu ke štěstí? Nebo je život o tom, aby sme překonávali překážky a dostali se co nejdál? Citáty o životech sem četla až dost... A pokaždý je ta myšlenka mířaná někam jinam... A kam směřuje ta moje myšlenka? To kdybych věděla... Takže je to na nás, my sami si musímě najít svůj cíl a bojovat o něj, ale nejdřív se zatavce a promyslete si jestli je to opravdu váš sen-cíl... Já svůj cíl ještě nemám, takže nehledám... Až najdu třeba budu mít jinej názor na život...

Rasismus

2. února 2008 v 20:31
Rasismus... Co je to rasismus? Je třeba to, že se 3 skupiny různých lidí nemají rádi? Je to třeba to, že se lidi nemají rádi jen kuli tomu, že vyznávají každej jiný náboženství? Nebo to je pro útočníky HRA-ZÁBAVA? A jestli je to pro ně "zábava" , tak co je to potom pro NÁS, pro oběti?

To je fakt pěkný!!!

28. října 2007 v 19:47
Krásné a pravdivé!!!!!

Aby sis uvědomil
cenu sestry
zeptej se někoho
kdo ji nemá
 
 

Reklama